top of page

Po koronapauze máme opět otevřeno. Naše prostory jsou vzdušné a stoly daleko od sebe...můžeš být ve společnosti, v co-workingu v bezpečí. Během týdne spustíme nový web. Místo v Branta ale můžeš mít už teď!


English speaker? Please switch to the english version​ of this web. We communicate also in french and german language.


Hledáš pracovní místo pro klidnou soustředěnou práci? V našem komorním co-workingu najdeš velkorysý prostor s profesionálním zázemím a přátelskou atmosférou pro jednotlivce i menší týmy. Kombinujeme výhody komunity co-working hubu, s možností setkávání napříč obory, to vše v komornějším měřítku, bez anonymity a odosobnění velkých center. 

Foto a více informací: roluj dolů nebo vyber z menu vpravo nahoře. 

Facebook @brantabrno (novinky, fotky, speciální nabídky)

Home: Welcome

Kdo jsme a proč Branta Workspace?

Jmenujeme se SALANGA Architekti a jsme malé architektonické studio ve fázi rozletu. Abychom mohli tvořit, potřebujeme dostatek prostoru a inspirativní prostředí. Současně jsme hledali prostory, které by svou úrovní odpovídaly naší profesi a umožňovaly nám růst do budoucna. Rozhodli jsme se vytvořit nadčasový kancelářský open-space v blízkosti centra Brna, který chceme sdílet s několika jednotlivci nebo menšími týmy. Tak vznikla Branta Workspace. Zvolili jsme vzdušné prostory 77 m2 na adrese Cejl 41, v blízkosti centra Brna, s dobrou dopravní dostupností (přímo u zastávky MHD Körnerova) a s přímým přístupem z ulice. Přes půl roku jsme od základu rekonstruovali a prostory dál průběžně vylepšujeme. Náš co-working sdružuje komunitu aktivních, přátelských a pohodových lidí, kteří hledají místo pro soustředěnou profesionální práci mimo velká anonymní coworkingová centra, ale chtějí využívat výhod co-working hubu, možností setkávání, sdílení a akcí pro členy (sportovních, volnočasových, párty, workshopy, .. ). Občas pořádáme i akce pro veřejnost.

+IMG_0295_edited_edited.jpg

VLASTNÍ PRACOVNÍ MÍSTO

Každý dostane k dispozici pracovní místo u stolu dle domluvy dle vlastního výběru (z dosud volných) a ergonomickou pracovní židli. Dál jsou k dispozici pro všechny "létající" židle, které mohou být variabilně přesouvány a sdíleny pro návštěvy, klienty a spolupracovníky. Vždy, když si někdo potřebuje ke stolu přisednout. Podívejte se níže, co vše Vám v našich prostorech nabízíme...

KOMORNÍ TVŮRČÍ PROSTŘEDÍ

Naší snahou bylo vytvořit open-space tak, aby mohl být prostorem pro soustředěnou ničím nerušenou práci, ale s možností týmové práce a kontaktu s ostatními.
Z našeho pohledu je ideálním prostorem pro jednotlivce na volné noze i malé týmy z oborů IT, grafiky, webdesignu, samostatně pracujícího specialistu z technického oboru (energetické štítky/zelená úsporám, statika, specialista TZB, stavař-projektant), ale klidně vhodné i např. pro právníka/advokáta, pokud mu atmosféra našich prostor vyhovuje.  

+IMG_0290.jpg
výlohaFIN.jpg

LOKALITA V CENTRU

BRANTA WORKSPACE najdete u tramvajové zastávky Körnerova, tedy 1 zastávku od Malinovského náměstí - v přízemí, vstup přímo z ulice. Parkování auta podél komunikace je v drtivé většině případů bez problému.  Zájemce má však možnost pronájmu parkovacího místa přímo v domě a to od majitele budovy, několik jich je ještě volných - vjezd bránou uprostřed. 
Máme v plánu zajistit stojany na jízdní kola.

Home: Workspaces

VYBAVENÍ A ZÁZEMÍ

Profesionální prostředí bez starostí

Podívejte se, co vše kromě pohodlné pracovní židle v krásném prostoru za 3500 Kč měsíčně získáte:

horkovzdušný balon

PŘÍSTUP DO KANCELÁŘE 24/7

Prostor je chráněn nejmodernější zabezpečovací technologií od Jablotron, každému bude zajištěn vlastní přístup kdykoli ve dne v noci, v pracovní den či ve svátek.

IMG_0526.JPG

VYSOKORYCHLOSTNÍ INTERNET

Zdarma stabilní vysokorychlostní připojení přes WI-FI nebo přes UTP zásuvku u stolu (rozumí se pro rozumné soudobé kancelářské využití, občasné sjíždění youtube, instagramu, facebooku atd. je OK, ne ale nepřetržité stahování filmů, her a dalších)

Casual Meeting

SPOLEHLIVOST A PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA

Všechny, se kterými budeme náš prostor sdílet, si velmi pečlivě vybíráme, což vnímáme jako jednu z velkých výhod pro všechny zúčastněné. Je pro nás zásadní, abychom společně vytvářeli milé pracovní prostředí s přátelskou atmosférou, prostředí vzájemné důvěry a respektu. Prostředí, kde se budeme společně cítit dobře.

+tiskárna.jpg

PROFI KANCELÁŘSKÉ VYBAVENÍ

Možnost tisku/scanování/kopírování na nejmodernějším stroji Konica Minolta Bizhub za velmi zvýhodněné ceny (vždy nižší než v copy centru). Ceník dostanete k dispozici. Formát do A3+. Platíte v rámci měsíčního vyúčtování dle skutečného počtu tisků. Máme i další kancelářskou techniku jako vazačku kroužkové vazby či řezačku.

++kuchyňka.jpg

ZASEDAČKA A KUCHYŇKA

Vše pro profesionální práci: zasedací místnost využívaná pouze námi a členy co-workingu, s 49´´ obrazovkou, pro nerušené jednání, poradu, brainstorming či telefonát. V čajové kuchyňce najdete moderní kávovar s kvalitní kávou na mlýnku, lednici, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a nádobí.

um_IMG_7414.jpg

SLUŽBY OD A DO Z

Naprostou samozřejmostí je pro nás hezké sociální zázemí a zajištění pravidelného úklidu celého sdíleného kancelářského prostoru. Zajistíme pro Vás i v této oblasti profesionální prostředí - takové, v jakém chceme pracovat i my sami.

Home: Amenities

Staň se jedním z nás!

Cejl 509/41, 602 00 Brno-střed

TEL.: + 420 604 868 249

Děkujeme za odeslání!

IMG_8678_edited.jpg
Home: Contact
bottom of page