+ 420 604 868 249

©2019 by BRANTA WORKSPACE. Proudly created with Wix.com

SPOLEČNĚ POD KŘÍDLY BRANTA WORKSPACE

Milujeme prostor a svobodu. Rozhodli jsme se vytvořit nadčasový kancelářský open-space v blízkosti centra Brna, který chceme sdílet s několika nám sympatickými jednotlivci nebo menšími týmy. Nabízíme co-workingová místa pro všechny, kteří hledají pracovní místo v komornějším, avšak inspirativním prostředí, s kvalitním zázemím pro profesionální práci.

For information in english, please visit our facebook @brantabrno

Sledujte náš facebook! http://www.facebook.com/brantabrno/

 

Kdo jsme a proč Branta workspace?

Jsme malé architektonické studio ve fázi rozletu. Abychom mohli tvořit, potřebujeme dostatek prostoru a inspirativní prostředí. Současně jsme hledali prostory, které by svou úrovní odpovídaly naší profesi a umožňovaly nám růst do budoucna. Tak vznikla Branta workspace. Našli jsme prostory 77 m2 v blízkosti centra Brna, s dobrou dopravní dostupností a přímým přístupem z ulice. Přes půl roku jsme od základu rekonstruovali - věříme, že výsledek spolu s námi oceníte! :-)

+IMG_0295_edited_edited.jpg

VLASTNÍ PRACOVNÍ MÍSTO

Každý dostane k dispozici pracovní místo u stolu dle domluvy dle vlastního výběru (z dosud volných) a ergonomickou pracovní židli. Dál jsou k dispozici pro všechny "létající" židle, které mohou být variabilně přesouvány a sdíleny pro návštěvy, klienty a spolupracovníky. Vždy, když si někdo potřebuje ke stolu přisednout. Podívejte se níže, co vše Vám v našich prostorech nabízíme...

KOMORNÍ TVŮRČÍ PROSTŘEDÍ

Naší snahou bylo vytvořit open-space tak, aby mohl být prostorem pro soustředěnou ničím nerušenou práci, ale s možností týmové práce a kontaktu s ostatními.
Z našeho pohledu je ideálním prostorem pro jednotlivce na volné noze i malé týmy z oborů IT, grafiky, webdesignu, samostatně pracujícího specialistu z technického oboru (energetické štítky/zelená úsporám, statika, specialista TZB, stavař-projektant), ale klidně vhodné i např. pro právníka/advokáta, pokud mu atmosféra našich prostor vyhovuje.  

+IMG_0290.jpg
exterier.jpg

LOKALITA V CENTRU

BRANTA WORKSPACE najdete u tramvajové zastávky Körnerova, tedy 1 zastávku od Malinovského náměstí - openspace v přízemí, vstup z ulice výlohou vlevo. Parkování auta podél komunikace je v drtivé většině případů bez problému. V případě nutnosti lze krátkodobě zastavit i na chodníku. Zájemce má však možnost pronájmu parkovacího místa přímo v domě a to od majitele budovy, několik jich je ještě volných - vjezd bránou uprostřed. 
Máme v plánu zajistit stojany na jízdní kola.

 

VYBAVENÍ A ZÁZEMÍ

Profesionální prostředí bez starostí

Podívejte se, co vše kromě pohodlné pracovní židle v krásném prostoru za 3500 Kč

 měsíčně získáte:

PŘÍSTUP DO KANCELÁŘE 24/7

Prostor je chráněn nejmodernější zabezpečovací technologií od Jablotron, každému bude zajištěn vlastní přístup kdykoli ve dne v noci, v pracovní den či ve svátek.

VYSOKORYCHLOSTNÍ INTERNET

Zdarma stabilní vysokorychlostní připojení přes WI-FI nebo přes UTP zásuvku u stolu (rozumí se pro rozumné soudobé kancelářské využití, občasné sjíždění youtube, instagramu, facebooku atd. je OK, ne ale nepřetržité stahování filmů, her a dalších)

SPOLEHLIVOST A PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA

Všechny, se kterými budeme náš prostor sdílet, si velmi pečlivě vybíráme, což vnímáme jako jednu z velkých výhod pro všechny zúčastněné. Je pro nás zásadní, abychom společně vytvářeli milé pracovní prostředí s přátelskou atmosférou, prostředí vzájemné důvěry a respektu. Prostředí, kde se budeme společně cítit dobře.

PROFI KANCELÁŘSKÉ VYBAVENÍ

Možnost tisku/scanování/kopírování na nejmodernějším stroji Konica Minolta Bizhub C250i za velmi zvýhodněné ceny (vždy nižší než v copy centru). Ceník dostanete k dispozici. Formát do A3+. Platíte v rámci měsíčního vyúčtování dle skutečného počtu tisků. Máme i další kancelářskou techniku jako vazačku kroužkové vazby či řezačku. V horizontu několika měsíců plánujeme pořídit i plotr, který bude v obdobném režimu.

ZASEDAČKA A KUCHYŇKA

Vše pro profesionální práci: sdílená zasedací místnost pro nerušené jednání, poradu, brainstorming či telefonát. V čajové kuchyňce najdete moderní kávovar s kvalitní kávou na mlýnku, lednici, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a nádobí.

SLUŽBY OD A DO Z

Naprostou samozřejmostí je pro nás hezké sociální zázemí a zajištění pravidelného úklidu celého sdíleného kancelářského prostoru. Zajistíme pro Vás i v této oblasti profesionální prostředí - takové, v jakém chceme pracovat i my sami.

 

Ozvěte se nám!

Cejl 509/41, 602 00 Brno-střed-Zábrdovice, Česko

+ 420 604 868 249

IMG_8678.JPG
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now